www.medicinaskursi.lv ir vietne, kur ārsti, ārstu palīgi, māsas, vecmātes, farmaceiti u.c. ārstniecības personas var iegūt vērtīgas zināšanas un tālākizglītības punktus. Šajā mājaslapā Jūs varat patstāvīgi veikt pilnu izglītošanās procesu: izvēlēties un apgūt kursus, iegūt tālākizglītības punktus un izdrukāt apliecību.

 

Jauna lietotāja reģistrēšana 

Paldies, ka esat izvēlējies kļūt par tālmācības vietnes www.medicinaskursi.lv lietotāju! Šīs vietnes īpašnieks ir Latvijas Ārstu biedrība, reģ. nr.40008000051.

Reģistrējoties šajā vietnē, Jūs aizpildāt anketu ar saviem personas datiem, norādat e-pasta adresi, tālruņa numuru un piekrītat, ka Latvijas Ārstu biedrība drīkst izmantot šos kanālus saziņai ar Jums, nosūtot jaunus piedāvājumus un atgādinājumus.

Tikai reģistrēti lietotāji varēs ērti paša izvēlētā laikā apgūt tālmācības kursus, uzzināt profesionālās aktualitātes un iegūt tālākizglītības punktus, kas izmantojami ārstniecības personu resertifikācijai.

 

Visa saziņa ar Jums notiks Jūsu profilā vai pa e-pastu, tāpēc tas ir ļoti svarīgs lauks šajā anketā. Lūdzu, pārliecinieties, ka tas aizpildīts pareizi!

Pēc reģistrēšanās Jūs vienmēr varēsiet ieiet vietnē ar paša izveidotu lietotājvārdu un paroli.

Ja būsiet aizmirsis paroli, vietne Jums to atgādinās, nosūtot e-pastā informāciju kā rīkoties.

 

Kāpēc reģistrēties?

Pēc anketas aizpildīšanas un e-pasta adreses apstiprināšanas Jūs kļūstat par šīs vietnes klientu. Šī vietne būs palīgs Jūsu tālākizglītības īstenošanā.

  • Reģistrētie lietotāji iegūst iespēju apgūt Latvijas Ārstu biedrības piedāvātos tālmācības (video) kursus, kas atrodas vietnē.

 

Kas var reģistrēties šajā vietnē?

  • Par šīs vietnes reģistrētu lietotāju var kļūt jebkura ārstniecības un atbalsta persona, kurai interesē mūsu piedāvātie tālmācības kursi.